belgelerimiz
Buying , Selling
Buying ,  Selling

CORPORATE

KURUMSAL

Akkar;

44 yılı aşkın süredir Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında üretim ve teslim garantisini, sizlerin verdiği güven ve güçle birleştirip üretimini teknolojiyle perçinleyecektir.

1975 yılında ağır vasıta yedek parça alanında faaliyete başlayan firmamız; aradan geçen süre zarfında edindiği bilgi birikimini, bijon imalatına başlayarak değerlendirmiş ve kısa zamanda bu alanda hem yurt içinde hem de yurt dışında aranılan bir marka haline gelmiştir

. Üretimde kalite ve müşteri odaklı üretim anlayışını, gelişen teknolojinin imkanlarıyla harmanlayan firmamız, 2003 yılı başlarında tır dorseleri için çeşitli dingiller ve bu dingillerin ekipmanlarının imalatına başlamıştır. Geçmişten gelen imalat tecrübesi ile birlikte kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilen üretim anlayışıyla kısa zamanda AKKAR Dingil, pazar hedeflerini aşmış ve sektörünün en dinamik firmaları arasında yerini almıştır.

Makine parkurunu her geçen gün yenileyen firmamız, konusunda uzman kişileri bünyesine katarak her alanda çalışmalarına hız vermiş ve bu çalışmalarını da ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini alarak perçinlemiştir. 2006 yılının başlarında, pazar stratejisini Avrupa ‘ya açılmak olarak belirleyen firmamız bu konudaki ilk adımını, 71/320/EEC direktifleri doğrultusunda Fren Test Belgesini alarak atmıştır.
Akkar; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında üretim ve teslim garantisini, sizlerin verdiği güven ve güçle birleştirip üretimini teknolojiyle perçinleyecektir.

AKKAR DİNGİL misyonu aşağıdaki şekilde tanımlanır;
Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan,
Sektörünü iyi tanıyan,
Teknolojiyi devamlı takip ederek verimliliği artırmak, ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerinin, paydaşlarının, çevrenin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan bir kurum olmaktır.

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır.

О НАШЕЙ КОМПАНИИ

Akkar;

В течении 44 года наша компания во время предоставляла с гарантией заказы клиентов, с вашим доверием и силой мы уверенно и быстро развиваемся в технологическом плане.

Наша компания начала свою деятельность в 1975 году в области продаж запасных частей тяжелых транспортных средств; за этот период получила большой опыт в этой сфере, она сперва начала производит болты для транспорта и за короткое время стала предпочитаемой маркой как внутри страны, так и за рубежом. Производство ориентированно на качестве продукции и на удовлетворение ожидании клиента, с 2003 года мы начали производит различные оси и запчасти осей для полуприцепов. Наряду с опытом в производстве за короткое время AKKAR Dingil превысил свои целевые задачи и занял в секторе свое достойное место среди наиболее динамично развивающихся компаний. Наша компания обновляет оборудование каждый день и с помощью высококвалифицированных специалистов ускорила свою деятельность и получила сертификаты стандарта ISO 9001: 2000. В начале 2006 года компания открылась на Европейской рынок и получила документ об испытаниях тормозных систем 71/320 / ЕЕС. Так же компания выпускает высококачественные ремкомплеты суппортов для грузовых автомобилей. Компания Akkar; отдавает приоритет на удовлетворенности клиентов и гарантие в поставках производимой продукции, благодаря вашим довериям и силе мы развиваем наши технологии.

Миссия компании AKKAR DİNGİL определяется следующим образом: Работает по принципу клиентоориентированности. Хорошо знает свой сектор. Непрерывно следит за развитием технологий для повышения производительности, повышает качества продукции и услуг для своих клиентов и акционеров и является учреждением которое отвечает потребностям и ожиданиям окружающих.

Превзойти все ожидания в инновационном сервисе